Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Marklowice – na sprzedaż i na wynajem Marklowice

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Biuro klimatyzowane

Marklowice,śląskie

23,27 zł/m²322,28 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Duży lokal W centrum marklowic Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem duży lokal , usytuowany w centrum Marklowic, o powierzchni 322,28m 2. W obiekcie wydzielone są następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dzień pokazowy 2026-05-20

60,94 zł/m²32 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy lokal użytkowy pod wynajem blisko rynku ok.100m ULICA ŁYTKOWSKIEGO / BAŁDYKA 15 B Powierzchnia użytkowa 32 m2 PARTER INFORMACJA: BEZ PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI! Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Młyńska

Śródmieście,Rybnik(Marklowice + 10 km)

27,78 zł/m²90 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 90 m , położony w Rybniku przy ul. Młyńskiej (1 piętro) Układ pomieszczeń: dwa przestronne pomieszczenia łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Rynek

Centrum,Racibórz(Marklowice + 23 km)

29,70 zł/m²50,50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

*** Przestrzeń na samym rynku *** Lokal oferuje 3 niezależne pokoje/gabinety, zapewniające komfortową i funkcjonalną pracę. Jest w pełni wyposażony i gotowy do użytkowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik(Marklowice + 10 km)

30 zł/m²60 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyłączność! Oferta wynajmu lokalu usługowego w Rybniku przy rynku Do wynajęcia lokal usługowy położony na 1. piętrze w samym centrum Rybnika, przy rynku. Lokal ma powierzchnię ok. 60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Rybnik

Śródmieście,Rybnik(Marklowice + 10 km)

33,73 zł/m²83 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

0% prowizji od najemcy! Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy - powierzchnia 83 m2, i piętro. Idealne miejsce na szkołę tańca, fitness, jogę. Budynek położony jest w śródmieściu Rybnika.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Żorska

Świerklany(Marklowice + 4 km)

2 155 000 zł1 970 m² 1 093,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż obiekt restauracyjno - noclegowy, położony w bliskiej odległości autostrady A1 (węzeł Świerklany). Restauracja umożliwia prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Kubsza

Wodzisław Śląski(Marklowice + 4 km)

61,73 zł/m²40,50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy w atrakcyjnej lokalizacji. Oferujemy Państwu na wynajem lokal o powierzchni całkowitej 40,5 m2, położony na parterze kamienicy w centrum Wodzisławia Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem, ul. Sygnały

Gotartowice,Rybnik(Marklowice + 10 km)

31,96 zł/m²65,70 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Przestronny lokal biurowy o powierzchni 65,7 m , położony na II piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja - świetnie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane

Chałupki(Marklowice + 18 km)

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Gotowy lokal Z wyposażeniem - salon fryzjerski - chałupki Prezentujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. 40 m 2 , zlokalizowany w Chałupkach , u sytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wyzwolenia

Marklowice,śląskie

40 000 zł120 m² 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Odstapie salon fryzjersko-kosmetyczny wraz z całym wyposażeniem. Ogromny lokal z łazienka, osobnym gabinetem kosmetycznym, kuchnia, pomieszczeniem do zagospodarowania wedle uznania. Salon.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij